SKOB Slaný

Loučení s azimuty
poslední závod sezóny
klasická trať - Mšec, sobota 1.11.2014

Je přesně měsíc po závodech a Lukáš Straka sestříhal pěkné video. Připomeňte si pohodovou závodní atmosféru v barvách prosluněného podzimu!


Zakreslete si své postupy na OB postupy a porovnejte své volby se soupeři. Zároveň tím dáte zpětnou vazbu staviteli tratí, zda se mu jeho záměry povedly či nikoliv. Děkujeme!


Děkujeme Vám za účast na posledním oblastním žebříčku a doufáme, že jste si to v lese užili a důstojně se rozloučili s azimuty. Pro zpříjemnění mlhavých dní Vám nabízíme k prohlédnutí spoustu fotek zalitých podzimním sluncem:

průřez závodem od Lukáše Straky a z občerstvovačky od Vládi Astera.

Ztráty a nálezy: čepice, šál, pouzdro na ruku a autíčko. Majitelé pište ředitelce Heleně.


V ORISu a jsou konečné výsledky schválené hlavní rozhodčí.

Omlouváme se závodníkům kategorií H35L, H35K, H55 a D35L za posunuté mezičasy na 1. a 2. kontrolu. Na vině je posun času o 3:13 kontroly č.36, kterého jsme si při kontrole krabiček nevšimli...


Zveřejňujeme předběžné výsledky a mezičasy.


Před vyhlášením výsledků dětských kategorií proběhne pro všechny přítomné tombola Manufaktura, do které věnoval voňavé ceny a 25% slevenky na nákup kosmetiky v síti jeho stejnojmenných obchodů sponzor oblastních žebříčků.


Na světě je startovka po kategoriích a oddílová startovka .


Orienťáci, čtěte pokyny.


Jako první ze série aktuálních informací k sobotnímu poslednímu oblastnímu závodu zveřejňujeme parametry tratí. Pokyny budou následovat co nevidět :) a na startovkách se aktuálně pracuje - předpokládané zveřejnění je plánováno na čtvrteční noc/páteční ráno.


Byl zveřejněn rozpis .


Podívejte se do fotogalerie na aktuální fotky z prostoru závodu.


Vítejte na stránkách věnovaných poslednímu podzimnímu oblastnímu žebříčku Středočeské a Pražské oblasti. Přijeďte se rozloučit s azimuty na Ostrov!

Těší se na vás pořadatelé z SKOB Slaný!

Partneři závodu

slaný

Tento projekt byl realizován s přispěním Středočeského kraje

středočeský kraj

2014 © SKOB Slaný